W jaki sposób rozpalić na nowo uczucia w związku?

Niemało osób sądzi, że w trakcie ciąży nie trzeba ze sobą współżyć. Tymczasem, jak się okazuje, ciąża może być dla obu partnerów okresem szczególnej troskliwości, czułości i nawiązywania bliższej więzi. Dwustronne okazywanie sobie uczuć znacznie wzmacnia miłość, w następstwie tego w tym czasie nie należy poddawać ze zbliżeń.

Większość przyszłych mam najbardziej kobieco czuje się w drugim trymestrze oraz wtenczas akompaniować im może znacznie większy apetyt na wzajemne zbliżenia. Powiększone piersi, błyszczące oczy – facetów zachwycają kobiety, jakie nie wstydzą się swojego zaokrąglonego brzuszka.

W ciąży pojawiają się w kobiecym ciele specjalne hormony, przez fachowców nazywane hormonami ciążowymi, jednakowoż kiedy tak właściwie u faceta pojawiają się komplikacje, na przykład ze stresu, wolno wspomóc go przez leki na potencję. To naturalnie one wyostrzają kobiece zmysły, dzięki czemu wolno czerpać dwoistą radość z uprawiania aktu miłosnego w ciąży. W zależności od stopnia zaawansowania, zmianie podlega również kobiecy temperament.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY