Prostowanie kręconych włosów – jakie są popularne metody

Wielu paniom nie podobają się ich kręcone włosy, i w jakiś sposób je chcą wyprostować. Metod na takie prostowanie jest parę, i dają one efekty utrzymujące się do kilku miesięcy. Planując takie prostowanie włosów Będzin trzeba przede wszystkim znaleźć sprawdzony zakład, w którym zostanie to zrobione.

W wielu bowiem metodach są wykorzystywane mocne środki chemiczne czy też wyższe temperatury, i ich niewłaściwe użycie spowodować może poważne uszkodzenie włosów. Jeśli jednak wszystko zostanie wykonane prawidłowo, to można się będzie cieszyć prostymi, pięknymi włosami przez kilka miesięcy. Najdłużej utrzymujące się efekty zapewnia chemiczne prostowanie, ale też jest obciążające dla włosów. Są w nim wykorzystywane silne substancje, których zadaniem jest zniszczenie proteinowych wiązań. Przez to włosy się prostują, a efekt utrzymywać się może nawet do pół roku.

Zabieg ten wykonany powinien być obowiązkowo w jakimś sprawdzonym zakładzie, ponieważ można przy nim łatwo mocno uszkodzić włosy. Istotne jest też to, aby się trzymać wytycznych związanych z pielęgnacją, czyli nie myć ich przez kilka dni i stosować odpowiednie odżywki. Znacznie bezpieczniejsze, lecz dające też nieco krótsze efekty jest keratynowe prostowanie Katowice. Przy nim zamiast środków chemicznych do włosów wprowadzona zostaje keratyna, która jest ich naturalnym składnikiem budulcowym. Tym sposobem włosy ulegają wyprostowaniu, jednocześnie dostając efektowny, ładny wygląd, utrzymujący się przez około trzy miesiące.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY