Make-up – kombinacja odcieni

Podobnie jak w kwestii ubioru istnieją pewne klasyczne zestawy, jakie są modne zawsze, niezależnie od wszystkich nowinek oraz zmieniających się w nieprawdopodobnym tempie trendów, tak samo warto znać bazowe zasady, dzięki którym make-up będzie zawsze na czasie.

Moc klasyki w modzie bazuje na tym, iż można jej użyć zawsze i zawsze będzie się przedstawiać znakomicie. Sztuka idealnego makijażu polega na umiarze – sprawdź makijaż permanentny ust Kraków. Nadmiar podkładu i tuszu do rzęs być może odpowiednio wygląda podczas pokazów mody, na wybiegach oświetlonych jupiterami, natomiast sztywne naśladownictwo propozycji przeznaczonych na takie okazje może zaowocować groteskowym następstwem maski, a tego żadna kobieta by nie chciała.

W następstwie tego należy pamiętać o podstawowej zasadzie, wedle której podkładu, fluidu oraz pudru należy na twarz nakładać wyłącznie tyle, ile to konieczne. Wypada również zdecydować, która część twarzy ma przyciągać uwagę: usta czy oczy? Nigdy nie można akcentować z równą intensywnością obu elementów, albowiem powoduje to wrażenie losowego nadmiaru.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY