Luksusowy nocleg w okolicy Trójmiasta – apartament Mechelinki

Ekskluzywny nocleg w okolicy Trójmiasta to apartament Mechelinki. Firma MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ prosperująca pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957 to firma zajmująca się rezerwowaniem zaprezentowanego mieszkania. Z jej właścicielami można kontaktować się pod numerami telefonów: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980.

Decydując się na taki apartament można być pewnym, że będzie się idealnie spędzać wolne chwile albo podróż służbową. Najważniejsze atuty, motywujące do tego, żeby rezerwować tutaj miejsce to: modernizm, wygoda, kompletne wyposażenie, doskonała lokalizacja, opcja wynajęcia przez cały rok oraz atrakcyjna cena. Takie atuty sprawiają, że opcja zakwaterowania w takim mieszkaniu jest bardzo godna uwagi. Mieszkanie to przeznaczono dla 8 osób. Powierzchnia mieszkania wynosi sto osiem m2. Sporym atutem jest taras, którego powierzchnia to 56 metrów kwadratowych.

W mieszkaniu jest udostępnione darmowe WiFi. W całym apartamencie działa też klimatyzacja, dzięki czemu pobyt jest wyjątkowo wygodny. Kuchnia jest w tym miejscu świetnie wyposażona, a więc można bez przeszkód gotować i poczuć się jak w swoim mieszkaniu.

Doskonałe wrażenie wywołuje też unowocześniona łazienka. Jeżeli ktoś planuje wakacje w tle z rowerami, to nie musi sobie tego żałować, bo dostępny jest tutaj schowek na jednoślady. Pobyt w takim miejscu kosztuje osiemset złotych na dzień, co jest nad wyraz korzystne. Osoby zameldowane w mieszkaniu Mechelinki otrzymują wybrane miejsce postojowe, w garażu zamkniętym na pilota. Wysokie bezpieczeństwo oddziałuje również na komfort podróżowania.

Mieszkanie można zarezerwować w bardzo nieskomplikowany sposób, przy pomocy systemu rezerwacyjnego na witrynie internetowej. Innowacyjny i wygodny apartament z 3 sypialniami to miejsce przeznaczone dla osób, którym spokojna atmosfera nie jest obojętna. W każdej z sypialni umieszczono podwójne łóżko, wobec czego jest to dobre rozwiązanie na urlop z dziećmi lub ze znajomymi.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY