Jakie są stosowane najczęściej rodzaje liposukcji

O zabiegu liposukcji chyba miał okazję słyszeć każdy, kto trochę chociaż jest zainteresowany medycyną estetyczną. Wprawdzie wielu osobom kojarzyć się ona będzie z inwazyjnym i niosącym ryzyko jakiś powikłań klasycznym zabiegiem, ale współcześnie stosuje się zupełnie inne techniki.

Wielu wiadomości na ten temat można się dowiedzieć po wpisaniu w wyszukiwarce hasła podwójny podbródek i przeglądnięciu uzyskanych rezultatów. Aktualnie panie coraz częściej wybierają ultradźwiękową liposukcję, jaka nie tylko jest naprawdę skuteczna, lecz również i całkiem bezpieczna. Poza tym dzięki zastosowaniu fal ultradźwiękowych staje się ujędrniona i napięta.

Jeszcze więcej efektów daje liposukcja robiona przy pomocy laserów. Przy tej metodzie laserowy promień rozbija tłuszczowe komórki i tworzy z nich zawiesinę, jaką następnie można ściągnąć przez niewielkie nacięcie. Przy użyciu tych metod zabiegi odsysania tłuszczu są znacznie wygodniejsze niż dawniej, a w celu wyszukania dodatkowych informacji wpisać można w oknie wyszukiwarki słowa odsysanie tłuszczu i przeglądnąć to co się otrzyma.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY