Czy geny są odpowiedzialne za nałóg alkoholowy i kłopoty mentalne?

Z testów wynika, iż leki psychotropowe na całym świecie są nadużywane, głównie dzieje się to w krajach rozwijających się. Takimi specyfikami na świecie leczy się również bezsenność jaki otyłość i hiperaktywość u maluchów oraz inne w tym także różnorodne rodzaje bólu. Dostęp do narkotyków w Europie niestety jest coraz większy i łatwiejszy.

Walka z narkomanią nie jest łatwa, a rządy krajów zachodnich przede wszystkim starają się zredukować szkody na przykład przez udostępnianie pomieszczeń, w których narkomanii mogą bez uszczerbku zażyć narkotyk bez większych programów mających edukować ludzi, młodzież i dzieci oraz ukazywać trudności wynikające z zażywania narkotyków – w następstwie tego my rekomendujemy ibogaina. To smutne nie są to wystarczające działania, bo potrzeba programów, jakie sprawią redukcje zapotrzebowania na zażywanie narkotyków. Niestety kraje Europy Wschodniej oraz Środkowej też powielają ten schemat, który nie jest dostateczny w walce z tą plagą.

We wszystkich państwach wolno stwierdzić niewystarczające zainteresowanie się zagadnieniem narkomanii. Przeważnie używanymi używkami są marihuana a na drugim miejscu jest amfetamina. Według najświeższych badań okazało się, że państwa Europy Wschodniej oraz Środkowej są użytkowane do transferu i przerzucania narkotyków do Europy Zachodniej. Ten obszar Europy jest także traktowany jako magazyn heroiny i kokainy, jakie potem przerzucane są na zachód. Nałóg alkoholowy jest formą narkomanii, bowiem zespół narkomaniczny występuje w alkoholizmie przewlekłym, który jest postępującym schorzeniem.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY