Zabiegi odmładzające przy wykorzystaniu kwasu hialuronowego, oferowane w Medeste Clinic

Zabiegi o właściwościach odmładzających przy zastosowaniu kwasu hialuronowego, proponowane w Medeste Clinic zaliczają się do skutecznych, można to zobaczyć na https://www.medeste.pl/poradnik/wampirzy-lifting-osocze-bogatoplytkowe/. Decydują się na nie z chęcią nie tylko kobiety, ale też znacznie częściej mężczyźni. Do takich ingerencji wlicza się na przykład Profhilo. Jest to nowoczesny środek, który w składzie ma cząstki kwasu hialuronowego, o różnej masie. Cięższe łańcuchy odnawiają rusztowanie skóry, a lekkie zapewniają optymalne nawilżenie oraz napięcie. Profhilo stymuluje wyprodukowanie włókien elastynowych oraz kolagenu, co wyraźnie odmładza skórę.

Zwiotczała tkanka skórna jest wymodelowana i przywrócony zostaje naturalny kontur twarzy. Ponadto, rozbudzone są procesy regeneracji. Co istotne, profhilo nie jest tradycyjnym wypełniaczem, lecz stymulatorem tkankowym, doprowadzającym do naturalnej odnowy skóry. Skóra po zabiegu jest napięta, nawilżona i odmłodzona, czyli wyniki można zauważyć natychmiast.

Klientki zdecydowane są w podanej klinice na ten zabieg między innymi z takiego względu. Tym bardziej, że rezultaty utrzymują się na dłużej. Nie ma potrzeby też udawać się na rekonwalescencję. Zabieg potrwa mniej więcej 20 minut i jest w stu procentach bezbolesny, bo uprzednio nałożona jest na twarz maść znieczulająca. Rezultaty mogą utrzymywać się nawet do półtora roku. Przed zabiegiem pacjentki i klienci są o wszystkim powiadomieni.

Dlatego mają gwarancję, iż opłaca się na ten krok się zdecydować. Można także zapoznać się z całą propozycją zabiegów we wrocławskiej placówce. Są to między innymi zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego dające doskonałe wyniki. Usuwane są drobne zmarszczki, powiększona jest elastyczność skóry oraz można doskonale nawilżać tkankę skórną. Osocze bogatopłytkowe sprawdza się w konfrontacji z przebarwieniami, bliznami, wypadaniem włosów i łysieniem.

Osocze podawane jest techniką mezoterapii igłowej, z zastosowaniem cieńszych igiełek, w znieczuleniu miejscowym. Jako że osocze pozyskane jest z krwi pacjentki, można zabieg uznać za naturalny.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY