Zabieg mezoterapii igłowej, realizowany w gabinecie Iwony Jamroży w Lublinie

Terapia odmładzająca, wykonywana w klinice medycyny estetycznej Iwony Jamroży przynosi świetne rezultaty. Prewencyjne zabiegi sprawdzą się świetnie w wypadku osób młodych i w średnim wieku, w celu odmłodzenia. Do odnowy dochodzi za sprawą PRP, bazującej na stymulacji czynników wzrostu umieszczonych w specyfiku PRP. Znajdują się w nim również leukocyty, mające oddziaływanie przeciwbakteryjne oraz podwyższające odpowiedź odpornościową tkanki.

Zaaplikowanie PRP sprawia, że dojdzie do mocnej odnowy skóry we wszystkich jej warstwach. Równocześnie ulepsza się jędrność, gładkość, koloryt oraz stan naskórka. Czynniki wzrostu oddziałują na: rozwój komórek macierzystych, rozwój syntezy kolagenu, angiogenezę, proliferację komórek naskórka oraz utworzenie nowych włókien kolagenowych i elastylowych. Doskonale sprawdza się to na takich obszarach ciała jak: czoło, policzki, fałdy nosowo – wargowe, szyja, dekolt, dłonie oraz okolice oczu.

Dokładny opis dostępnych zabiegów z tej kategorii umieszczony jest na stronie kliniki. Jego właścicielka także udzieli odpowiedzi w temacie zabiegu, a po konsultacji z pacjentką w gabinecie zadecyduje, jaka ma być częstotliwość zabiegu. Można także skorzystać z pozostałych metod jakimi są medycyna estetyczna, a o tym, jakie dają one efekty można przeczytać pod adresem https://www.iwonajamrozy.com i od razu zarezerwować wizytę.

Gabinet medycyny estetycznej Iwony Jamroży, ma dużo dobrych opinii. Opłaca się tutaj skierować, o ile chce się dbać o swój wygląd. Specjaliści podejmują się: likwidacji zmarszczek z zastosowaniem toksyny botulinowej, mezoterapii igłowej, zabiegów z użyciem osocza i fibryny bogatopłytkowej i zabiegów z użyciem peelingów medycznych. Zabiegi są precyzyjnie scharakteryzowane i można przeczytać, z jakiego sprzętu robią użytek lekarze do ich przeprowadzenia.