Umiejętność uwodzenia – jakim sposobem kokietować kobiety?

Pośród przeróżnych sfiksowanych pomysłów celuje w rankingach ten, jaki forsuje sposób na podryw. Na czym polega owa koncepcja? Założenie jest takie: podryw dziewczyny zawsze wygląda tak samo – rozmawiamy, robimy właściwe wrażenie, ukazujemy się z najważniejszej strony oraz tak dalej. Jednakowoż norma definiująca sposób na podryw ma na celu zwrócenie na nas uwagi. W szerokim zakresie znana jest norma mówiąca o tym, że pierwsze trzydzieści sekund jest nadrzędne w ocenie człowieka. Nie mamy szans, żeby w tym czasie zademonstrować walory stworzonego przez nas charakteru, a jeżeli pierwsze wrażenie wypadnie kiepsko – jesteśmy w stanie przenigdy nie posiadać takiej szansy.

Sporo zależy również od tego, czy jest to nowa figura, czy chce się na przykład odzyskać byłą – w takim wypadku serdecznie zapraszamy na jak odzyskać byłą. Tutaj naturalnie pojawia się koncepcja przeinaczania odbiorcą bodźców wizualnych. Innymi słowy uruchamiamy sposób na podryw. Sposobów jest krocie: na hip-hopowca, biznesmena, luzaka, na potajemnego romantyka oraz tak dalej. Wszystko polega na robieniu wrażenia przynależności do wyznaczonej klasy społecznej, którą w stworzonym przez nas mniemaniu intryguje się obiekt naszego zainteresowania. Innymi słowy – idąc do klubu hiphopowego wdziewamy się w wypasione luźne spodnie, drogie obuwie sportowe oraz markową, dużą bluzę z kapturem.

Oprócz tego sporo biżuterii oraz kilka akcesoriów. Do kompletu szeroko rozstawione nogi, kilka ruchów podpatrzonych w amerykańskich teledyskach oraz parę zwrotów zasłyszanych w piosenkach. Tak przygotowani znajdujemy w klubie z czarną muzyką jakąś małolatkę, która nie zorientuje się w naszej sztuczności oraz mamy udany podryw na hip-hopowca. Podryw na biznesmena potrzebuje mniej zachodu. Wystarczy pożyczyć kosztowny samochód, ubrać się w garnitur oraz usiąść przy barze z kawą (w końcu prowadzimy). Nietypowe zachowanie i wygląd z pewnością wzbudzi zainteresowanie naszą najlepszą figurą. Parę postawionych dziewczynom drinków na pewno zadziała na którąś. Nasza hojność na pewno zostanie wynagrodzona udanym podrywem.