Skuteczność testu NIFTY, proponowanego kobietom spodziewającym się dziecka w placówce Blumedica

Rzetelne przeprowadzanie testu prenatalnego NIFTY PLUS BY GENEPLANET możliwe jest w placówce Blumedica. To centrum ginekologiczne w Poznaniu chwali się dużą renomą, o czym świadczy między innymi zamieszczenie w ofercie https://www.blumedica.pl/test-prenatalny-nifty-poznan/, wskazujące, że są w tym miejscu wykonywane nowoczesne badania prenatalne.

Ośrodek ma specjalizację w prowadzeniu ciąży, również takich z ryzykiem. Interdyscyplinarna pomoc położnicza jest możliwa, gdyż zatrudnieni są w tym miejscu medycy z dowolnych specjalizacji, a ginekolodzy stale podwyższają swoje kwalifikacje. Badania genetyczne dla kobiet ciężarnych są przeprowadzane wyjątkowo dokładnie, a kobiety, które w nich biorą udział mają pewność, że będą doskonale zaopiekowane.

Wykonywane są zarówno testy genetyczne dla przyszłych mam, jak i genetyczne badania przesiewowe dla przyszłych mam. Wśród nich umieszczono nieinwazyjny test NIFTY PLUS BY GENEPLANET, jaki wykrywa różne nieprawidłowości płodu. Pośród nich znajdują się: zespół Downa, zespół Edwardsa, zespół Patau, zespół Turnera, zespół Jacobsa a także trisomia chromosomu x. Każda kobieta w ciąży czuje się tutaj bezpieczniej oraz odczuwać komfort. Przed zrobieniem testu zebrany jest dokładny wywiad medyczny. Na dodatek przyszłe mamy mogą też liczyć na poinformowanie w wyborze najlepszego testu pod jej określony przypadek.

Termin badania zawsze jest dostosowany do czasu wolnego pacjentki. Do wykonania badania potrzebne jest 10 mililitrów krwi matki, pobieranej z przedramienia. Wyniki NIFTY dostępne są od sześciu do dziesięciu dni roboczych. Test NIFTY wykonywany jest w certyfikowanym laboratorium, należącym do GENEPLANET, funkcjonującego na terenie Unii Europejskiej. To po raz kolejny wskazuje na renomę podanej placówki. Wiadomości w temacie testu oraz wszystkie wiadomości organizacyjne opublikowane są na stronie placówki. Profesjonalne wykonywanie testu prenatalnego NIFTY PLUS BY GENEPLANET w tej placówce jest zalecane.