Makijaż trwały – dla kogo można polecić?

Jest to najlepsze wyjście dla zapracowanych kobiet, jakie nie mają po prostu czasu na wykonywanie makijażu, a chcą pozostać niezmiennie piękne oraz zachować świeży wygląd. Najpierw należy wspólnie z klientką wynegocjować przede wszystkim kolor kresek, jakie pozostaną naszkicowane, wszystko winno pozostać dobrane do aparycji. Następnym działaniem jest ustalenie kształtu naszkicowanych kresek, i tu trzeba wziąć pod uwagę owal twarzy, jak i naturalne linie, w przypadku makijażu permanentnego, będą to linie brwi, bądź kontur ust.

W przypadku rysowania brwi, stosowanymi kolorami będą przeważnie czarny lub brązowy, zaś w wypadku ust każda by innowacyjny kolor był zbliżony do tego naturalnego – makijaż permanentny bielsko. Czas egzekwowania takiego zabiegu trwa zazwyczaj od jednej godziny do trzech, co jest zależne bezsprzecznie od tego, ile szczegółów twarzy pragnie się poddać zabiegowi zrealizowania makijażu permanentnego.

Przed wykonaniem wypada naturalnie oczyścić skórę. Gdy już klientka wybierze kształt kresek, jakie mają zostać wykonane, linergistka nakreśla je w pierwszej kolejności pospolitą kredka, następnie zaś przystępuje do zabiegu zrealizowania makijażu permanentnego. Tu barwnik zostaje wprowadzony do warstwy naskórka za pomocą wyjątkowego urządzenia. Po wykonanym zabiegu kosmetyczka poddaje skórę, na której był wykonywany zabieg, ponownej dezynfekcji i nakłada krem, jaki ma atrybuty łagodzące dla podrażnionej skóry. Są w stanie się wytworzyć niewielkie strupki, jakie same odpadną oraz pod żadnym pozorem nie wolno ich zdrapywać. Po paru dniach zaczerwienia oraz podrażnienie, jak oraz strupki, znikną. Będzie wolno już wtenczas podziwiać rezultaty wykonania makijażu permanentnego.