Duży asortyment wózków inwalidzkich

Wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny dostępny jest w dużej ilości w sklepie Bumed. Propozycja sprzedażowa zalicza się do zróżnicowanych oraz obejmuje wyroby przeznaczone na równi dla osób aktywniejszych, jak i dla osób niepełnosprawnych. Katalog wyrobów z działu sprzęt rehabilitacyjny obejmuje: balkoniki i podpórki, krzesła i taborety prysznicowe, kule i laski ortopedyczne, łóżka rehabilitacyjne, rotory rehabilitacyjne oraz przybory do ćwiczeń, wspomagające powracanie do kondycji zdrowotnej. W tym dziale można również się zaopatrywać w poduszki i w materace o funkcjach ortopedycznych.

Tuż przed tym zanim konkretne wyroby trafią do dystrybucji, są sprawdzane przez fizjoterapeutów z centrum medycznego, do jakiego przynależy sklep Bumed. Oceniana jest przydatność dla chorych a także jakość wykonania. Asortyment zawiera produkty dla klientów prywatnych i akcesoria do pracy z pacjentami dla gabinetów fizjoterapii. Mogą to być: piłki rehabilitacyjne, taśmy oporowe, bądź przeróżne akcesoria korekcyjne. Można również odnaleźć akcesoria do automasażu.

Sprzedający proponuje też klientom sprzęt do domowej diagnostyki: inhalatory, ciśnieniomierze, termometry, bądź pulsoksymetry. Konsumenci, jacy wybiorą sprzęt do ćwiczeń rehabilitacyjnych głównie dostają wyroby sprawdzające się w kinezyterapii, a więc w terapii ruchem. Nowatorskie akcesoria do ćwiczenia projektowane są w ten sposób, aby zapewniać bezpieczeństwo i są również przeznaczone do dłuższej eksploatacji.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY